Spunbond Nonwoven 160 Cm Eninde 65gr.

160 cm eninde - 65 gr.

5%
İndirim
8,00 ₺
7,60 ₺

Alıcı Öder - 3 gün içinde kargoda

250 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

"Nonwoven"lar  değişik tipteki elyafların farklı metotlarla işlenmesiyle oluşturulan yüksek performanslı dokunmamış kumaşlardır. Nonwovenlar  geleneksel tekstillerin görünüşüne bürünebilir, dokunmuş kumaşların dayanıklılığını ve dokusunu  taklit edebilir,  hatta bir sünger gibi kalınlık ve emicilik özellikleri gösterebilir.

Nonwoven'lar günümüzde geniş kullanım alanlarıyla modern hayatın her aşamasında sorunlara hızlı, kolay ve etkili çözümler bulunmasını sağlamaktadırlar. Bugün nonwovenlar, hijyenik kullan-at ürünlerden filtrelere, inşaat sektöründen ev ve araba dekorasyonuna kadar bir çok alanda hayatı kolaylaştırıyorlar.

Nonwoven kumaşlar yaygın olarak, tıp alanında ve diğer sektörlerde biyolojik maddelere karşı korunma amaçlı kullanılır. Örneğin; enfeksiyon ve hastalıklara karşı korunma gibi “kritik” güvenlik özelliklerini sağlama maksatlı kullanılmaktadır. Çünkü sadece birkez kullanılıp, kullanıldıktan sonra yakıldıkları için, işleme gerek duyulması önlenmektedir. Ayrıca Nonwoven kumaşlar ile kirletici maddelerin yayılması minimize edilir.

Kumaşımızın eni 160 cm olup istenilen kadar metre verilmektedir. 

Nonwoven kumaşların kullanım alanlarına örnek olarak;

 

Tek Kullanımlık Cerrahi İşlemler

Tıbbi Önlükler

Drapelet ve Sargılar

Önlük ve Maskeler verilebilir

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)

Taksit Seçenekleri

Kategoriler